Купити квиток

Інформація для користувачів онлайн-системи продажів
Інформація для пасажирів

Інформація для користувачів онлайн-системи продажів

 1. Доступні способи оплати: платіжні та кредитні картки та електронний переказ 

 1. При виборі оплати кредитною карткою або платіжною карткою  купівля квитка повинна бути проведена не пізніше, ніж за 2 години перед початком рейсу, при виборі оплати електронний переказ купівля квитка повинна бути проведена не пізніше, ніж за 72 години до початку рейсу.
 1. Будь-які зміни в квитку, придбаному за акцією, тягнуть за собою доплату до чинних цін. Прайс-лист доступний на сайті www.polferries.pl
 1. В онлайн-продажу доступні позиції чинного прайс-листа, за винятком знижок для власників карт Motormannene Riksforbund, NAF, CMC, Caravan Club і пропозиції: "Квиток на 10 поїздок", який можна придбати безпосередньо у операторів Polferries.
 1. Квиток зі Свіноуйсьце до Копенгаги через Істад і з Копенгаги до Свіноуйсьце через Істад гарантує проїзд мостом Ересунн як для піших пасажирів , так і для пасажирів на автомобілях.
  Моторизованому пасажиру необхідно звернутися до поромного терміналу , щоб отримати номер на в’їзд за тел.: +48 22 230 2222 (пн-пт: 8:00-18:00; субота: 8:00-16:00) або до офісу PolenGO в Копенгазі, тел. 45 44 45 12 80 (Пн-Пт: 9:30-17:00). Якщо пасажир цього не виконає Судновласник не несе відповідальності за додаткові витрати.
  Для пішоходів з Істада до центру Копенгагена та з Копенгагена до Істада ми забезпечуємо безкоштовне сполучення на автобусі 866 - подорож займає 1 годину 15 хвилин.
 1. Під час покупки квитка необхідно ознайомитися з Регламентом про онлайн-продаж та Умовами перевезення та прийняти їх.
 1. Повернення квитка (після вирахування оплати за обробку) можливе тільки на карту, з якої він був оплачений, або на банківський рахунок, з якого був проведений платіж. Для цього необхідно відправити на адресу zwroty@polferries.pl дані: ім'я, прізвище, номер квитка та контактний телефон.
 1. Онлайн-купівлю можна здійснити на підставі рахунку-фактури, заповнивши відповідні дані для рахунку-фактури при оформленні купівлі, в іншому випадку виставлення рахунку буде неможливе. 
 1. Пасажири і транспортні засоби повинні пройти реєстрацію не пізніше ніж за 90 хвилин до запланованого відправлення порома (на поромі Baltivia за 120 хвилин). Невиконання цього зобов'язання може призвести до виключення зі списку пасажирів і транспортних засобів. Реєстрація закінчується:
  - для піших пасажирів за 30 хвилин до відправлення порома (на поромі Baltivia ми не обслуговуємо пішохідного пасажира);
  - для пасажирів з автомобілями за 30 хвилин до відправлення порома Mazovia і Cracovia і за 90 хвилин до відправлення порома Baltivia. Перевізник не гарантує перевезення пасажирів і транспортних засобів у разі звернення для відправлення та завантаження пізніше, ніж зазначено в інформації, незважаючи на бронювання або купленої послуги перевезення.
 1. Якщо у Вас є сумніви або зауваження до системи, будь ласка, зв'яжіться з нашим консультантом:
  - за телефоном: +48 22 230 2222
  - поштою : rezerwacje@polferries.pl

Контакти - Індивідуальні та групові клієнти

Контакти - Вантаж