Купити квиток

Наші пороми

Наші пороми

M/F Nova Star

m/f Nova Star - побудована в 2011 році, з вересня 2018 працює на лінії Гданськ - Нюнесхамн. Він може одночасно перевозити 1215 пасажирів, у тому числі 648 в каютах.

Детальніше

M/F Nova Star

Ресторан розташований в носовій частині, з правого борту. Одночасно він може вмістити 100 осіб. Хороша кухня, привітне обслуговування, чудовий вид на море - все це змушує наших клієнтів відчувати себе справді особливими.Години роботи: 8:00-10:30; 16:30-22:30

Детальніше

M/F Nova Star

Покупки в нашому магазині – справжнє задоволення. Ми пропонуємо широкий асортимент парфумерії та косметики за нижчими цінами в порівнянні з цінами на березі або одяг відомих компаній, таких як Mustang, Gatta, Wolbar. Іграшки та солодощі для дітей, а для дорослих широкий асортимент алкоголю.


Години роботи: 18:30-22:00; 8:00-11:30

Детальніше

M/F Cracovia

m/f Cracovia - 2002 року побудови. Після придбання в квітні 2017 року підрозділ було модернізовано на верфі в Щецині, в ході якого було побудовано кафетерій та кафе в носовій секції. Під час модернізації пофарбували і носову частину порома. Кольоровий малюнок кита – 900 м кв.

Детальніше

M/F Cracovia

Місце, де можна смачно поїсти, у приємній атмосфері. Шведський стіл з широким вибором обідніх страв і десертів, насичених смаками та ароматами.

Детальніше

M/F Cracovia

Ідеальне місце, щоб провести подорож у дружній компанії за чашкою ароматної кави та домашнього торта. Вид на море з вікон ресторану дозволить вам насолодитися морською пригодою.

Детальніше

M/F Mazovia

m/f Mazovia - побудований в 1996 році і повністю перебудований в 2012 році. Після придбання судна в грудні 2014 року його було відновлено, після чого воно отримало додаткові приміщення для готелів та громадського харчування, а носову частину розмалював художник з Гдині Маріуш Варас. Мазовія – перший пором у Польщі з різнокольоровим носом! Графіка площею близько 600 м кв має форму риби, що виходить з моря, а її луска утворює візерунки, що нагадують ловіцькі візерунки.

Детальніше

M/F Mazovia

Ресторан самообслуговування для тих, хто хоче поїсти швидко, смачно та недорого. Кожен із гостей сам складає страву, яка йому подобається. Гарантуємо широкий вибір та справжню поезію смаків. Після трапези на вас чекає ароматна кава та смачний торт.

Детальніше

M/F Mazovia

Покупки в нашому магазині – справжнє задоволення. Ми пропонуємо широкий асортимент парфумерії та косметики за нижчими цінами, ніж на землі, на одяг від відомих компаній, таких як Mustang, Gatta, Walbar.

Детальніше

M/F Wawel

m/f Wawel - побудований в 1980 році на шведській верфі в Мальме, перебудований в 1989 році на верфі в Бремерхафені. У 2004 році були проведені роботи з адаптації для потреб Polferries. Пором може перевозити 1000 пасажирів одночасно (у тому числі 511 місць у сучасних каютах).

Детальніше

M/F Wawel

Ресторан на палубі 7 був підготовлений для організованих груп і водіїв вантажівок.
Смачна кухня та неповторна атмосфера
8.00-10.15; 16.30-19.30
Судновласник залишає за собою право змінювати графік роботи без попереднього повідомлення.

Детальніше

M/F Wawel

Місце, де можна насолодитися смачною кавою та шматочком домашнього торта з видом на море.

Детальніше

M/V Baltivia

m/v Baltivia - автомобільний і пасажирський пором, побудований на шведській верфі Kalmar Varv. У 2002 році пором був капітально модернізований. Офіційно введений в експлуатацію під кольорами POLFERRIES 15 січня 2007 року.

Детальніше

M/V Baltivia

Кафе – це місце, де, окрім кави, можна також замовити напій або келих пива. На поромі «Балтівія» пропонуємо спеціальні ціни на деякі напої – це варто перевірити! Ви також можете дивитися телевізор або читати газету в невимушеній і невимушеній атмосфері.

Детальніше

M/V Baltivia

У нашому Кафетерії ми пропонуємо смачні та ситні страви у формі шведського столу самообслуговування. Це дає можливість скласти меню на власний розсуд – кожен знайде тут щось для себе.

Детальніше

Контакти - Індивідуальні та групові клієнти

Контакти - Вантаж