Купити квиток

Загальна інформація для пасажирів
Інформація для пасажирів

Загальна інформація для пасажирів

Важлива інформація про правила продажу транспортних послуг, посадку і поведінку при поїздках на поромі, а також про відповідальність перевізника.

Докладні положення договору перевезення викладені в Умовах перевезення. Пасажири повинні ознайомитися з Умовами перевезення пасажирів, їх багажу та транспортних засобів на поромах до укладення договору. Ці Умови є невід'ємною частиною договору перевезення між пасажиром і АТ "Polska Żegluga Bałtycka" в Колобжезі. Зміст Умов перевезення доступний в місці продажу транспортних послуг, на поромних терміналах, на поромах і на веб-сайтах www.polferries.pl.

1. Під "послугою з перевезення" мається на увазі перевезення пасажира і його багажу морським шляхом на підставі укладеного договору перевезення.

Продаж послуг з перевезення здійснюється через веб-сайт судновласника, морським турагентством Polferries, поромними терміналами та уповноваженими агентами.

2. Рекомендується бронювати всі види транспортних послуг не пізніше 24 годин до запланованої дати поїздки. 

3. Послуги з перевезення продаються тільки на певну дату подорожі.

4. Пасажир, оплачуючи послуги з перевезення, підтверджує зроблений вибір, одночасно приймає умови перевезення Polferries.

5. При бронюванні необхідно вказати імена та прізвище, вік (включаючи дітей і немовлят), стать і громадянство пасажирів. Дані пасажира, зазначені в проїзних документах, завжди повинні збігатися з даними, зазначеними в паспорті або посвідченні особи пасажира. Перевізник відмовлятиме в перевезенні особі, не зареєстрованій в комп'ютерній системі продажів і бронювання. Для квитка остаточні дані про подорожі повинні бути надані не пізніше 24 годин до початку рейсу.

6. Використання послуги з перевезення може здійснюватися протягом 6 місяців з моменту початкової дати подорожі, якщо інше не передбачено умовами спеціальних пропозицій. Дата рейсу може бути змінена протягом зазначеного періоду, якщо зареєстровано зміни в комп'ютерній системі продажів і бронювання не пізніше, ніж за 24 години до заявленої дати подорожі. Якщо про зміни не буде повідомлено в зазначений вище термін, не можна буде реалізувати послугу без права повернення плати за перевезення. Перша зміна квитка безкоштовна, кожна наступна - платна.

7. Пасажир може відмовитися від всієї або частини послуг з перевезення зі збереженням права на часткове відшкодування плати за умови реєстрації відмови в комп'ютерній системі продажів і бронювання не пізніше, ніж за 24 години до початку рейсу. При поверненні віднімається 25% від вартості послуги з перевезення. Подальша відмова або нездатність вчасно зареєструватися не є підставою для повернення сплаченої плати. Пропозиції в обидва кінці підлягають поверненню, але тільки до їх реалізації. При поверненні віднімається 25% від вартості послуги з перевезення. Частково використана пропозиція не підлягає поверненню.

8. Зміни в квитку повинні бути зареєстровані мінімум за 24 години до початку рейсу. За зміни у квитку стягується плата. Перша зміна безкоштовна.

9. Повернення боргу за невикористану послугу відбувається так само, як і оплата (на карту, переказом на рахунок). Повернення грошових коштів здійснюється в морському туристичному агентстві і на поромних терміналах.

10. При бронюванні всієї каюти пасажир зобов'язаний оплатити всі ліжка, навіть якщо в салоні проживає менше людей, ніж місць.

11. Гості молодше 17 років можуть подорожувати тільки в супроводі дорослого. Діти до 7 років можуть користуватися загальним місцем в каюті разом з опікуном.

12. Знижки для власників карток: EURO <26, Motormännens Riksförbund, NAF, SMC, Caravan Club, Signal Iduna і карти Inter Rail. Всі знижки надаються при пред'явленні посвідчення особи, не стосуються спеціальних пропозицій, кают, домашніх тварин і пропозиції на 10 поїздок.

1. Водій транспортного засобу повинен мати, незалежно від водійського посвідчення та оригіналу реєстраційного посвідчення, також поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності, міжнародну карту автомобільної допомоги (так звану Green Card) і позначення країни реєстрації транспортного засобу. Відповідно до законодавства ЄС, від обов'язку мати Green Card звільняються громадяни країн, що входять до Європейського Союзу.

2. Якщо загальна вага перевищує 3,5 тонни або загальна довжина перевищує 15 м ( включаючи причіп), автомобіль вважається вантажним.

3. Під час подорожі на поромі пасажирам не дозволяється перебувати в автомобілі або на борту для автомобілів. Автомобіль повинен бути залишений на ходу, мати ручне гальмо, випрямлені колеса і бути належним чином обмежений від доступу третіх осіб. Забороняється перевозити бензин в каністрах та інших контейнерах, балони з технічними газами, наприклад, зварювальними в автомобілях, що не відповідають умовам безпечного їх перевезення, та інші небезпечні матеріали. Куріння тютюну на борту для автомобілів заборонено.

4. Порядок завантаження і вивантаження транспортних засобів і спосіб їх розміщення на борту для автомобілів повністю залежать від рішення вахтового офіцера.   Водій зобов'язаний чекати сигналу вахтового офіцера, що дозволяє включення двигуна і рух транспортного засобу.

5. Список очікування закінчується в день відплиття порома.

1. На поромному терміналі, на базі дійсного посвідчення особи та номер квитка, пасажир отримає посадковий талон, який необхідно зберегти в подорожі.

2. Пасажири і транспортні засоби повинні пройти реєстрацію у судновласника не пізніше ніж за 90 хвилин до запланованого відправлення порома (на поромі Baltivia за 120 хвилин). Невиконання цього зобов'язання може призвести до виключення зі списку пасажирів і транспортних засобів.
Реєстрація у судновласника для піших пасажирів на поромі Baltivia ми не обслуговуємо пішого пасажира), а також для пасажирів, автомобілістів закінчується за 30 хвилин до відправлення порома (на поромі Baltivia 90 хвилин). Перевізник не гарантує перевезення пасажирів і транспортних засобів у разі звернення для реєстрації та завантаження пізніше, ніж зазначено в інформації, незважаючи на бронювання або купленої послуги перевезення.

1. Перевізник не несе відповідальності за збитки, пов'язані із затримкою прибуття/відправлення поромів в порту, скасовані рейси або прибуття в порти, що відрізняються від планованих, і в разі технічних проблем або форс-мажору, наприклад, поганих погодних умов та інших факторів, що не залежать від перевізника.

2. Пасажир зобов'язаний сплатити витрати за шкоду, заподіяну його поведінкою під час подорожі поромом.

3. У разі прийняття прикордонною владою рішення, що перешкоджає висадці на берег (візові або інші міркування), пасажир зобов'язаний оплатити зворотний проїзд.

4. Командування порома може відмовити в прийомі на пором пасажира, незважаючи на наявність оплаченої послуги з перевезення, який своєю поведінкою може привести до порушення порядку.

5. Пасажир зобов'язаний дотримуватися порядку, що діє на судні і поромному терміналі, виконувати всі розпорядження, постійні і спеціальні, що видаються персоналом терміналу і капітаном або уповноваженими членами екіпажу. Пасажир може бути затриманий в окремому приміщенні, якщо він порушує порядок або загрожує безпеці інших пасажирів і судна.
У разі недотримання порядку, що діє на судні, пасажир буде зобов'язаний виплатити фінансовий штраф через:
- розміщення пасажира, який порушує порядок або загрожує безпеці судна, в ізольованій каюті 200 €,
- куріння тютюну та електронних сигарет за межами відведених для цього місць 100 €,
- вигул собак в громадських місцях без повідця і намордника 50 €,
- порушення нічної тиші 50 €,
- споживання алкогольних напоїв в громадських місцях 50 €.

6. Перевізник, його представництва та екіпаж не несуть відповідальності за загублений або пошкоджений, залишений без нагляду багаж.

7. При виникненні скарг на послуги на поромі повинні бути негайно спрямовані до стійки реєстрації порома. У разі тілесних ушкоджень або розладу здоров'я пасажир має право заявити про свою скаргу до перевізника в письмовому вигляді не пізніше 15 днів з дня сходу з порома. Листи повинні бути направлені на адресу:
АТ "Polska Żegluga Bałtycka",
вул. Портова, 41, 78-100 Колобжег.
e-mail: reklamacje@polferries.pl

1. Це стосується пасажирів, які здійснюють морську подорож без дійсного квитка.
Відповідно до ст. 33а Закону про перевезення, перевізник або уповноважена ним особа, яка засвідчує себе ідентифікаційним кодом, зазначеним на видному місці, можуть здійснювати перевірку квитка. У разі відсутності дійсного квитка, що засвідчує право на безкоштовний або пільговий проїзд, перевізник або уповноважена ним особа стягують належне мито за перевезення та додаткову плату або видають запит про оплату. Розмір доплати визначається як 2-кратна вартість звичайного проїзного квитка в одну сторону.
Доплата також буде застосовуватися до власника квитка, в автомобілі якого було виявлено більшу кількість людей, ніж заявлено при реєстрації пасажирів.

2. Провіднику або опікуну, який супроводжує в подорожі сліпу або нездатну до самостійного існування людину, зазначеним в законі від 20 червня 1992 р. про дозвіл пільгового проїзду громадським збірним транспортом (Законодавчий Вісник № 02.175.1440) надається знижка на проїзд у розмірі вартості послуги з перевезення особи з інвалідністю. Знижка не включає в себе вартість каюти та інші переваги, пропоновані на поромі.

3. Пасажир, що перевозить домашніх тварин (також в клітках, кошиках), зобов'язаний викупити для свого розпорядження призначену каюту на поромі і одночасно відповідати за її санітарний стан. При відсутності такої каюти перевезення домашніх тварин неможливе. Увага! Кількість таких кают обмежена. У громадських місцях пасажир, який подорожує з собакою, зобов'язаний тримати собаку на повідці і в наморднику. Пасажир зобов'язаний ознайомитися з ветеринарними правилами країни і мати всі документи, необхідні для ввезення тварини в країну призначення. Перевізник може відмовитися від перевезення тварин, якщо їх перебування на судні, за оцінкою перевізника, вважається небезпечним для безпеки пасажирів або екіпажу. У цьому випадку оплата повертається.

4. Пасажир має право без додаткової оплати провезти ручну поклажу до 50 кг. Багаж, що перевищує вагу 50 кг, буде розглядатися як вантаж і перевозитися за документом перевезення після оплати фрахту, що стягується відповідно до чинного на певній лінії тарифу на перевезення. Пасажир несе відповідальність за інформування перевізника про багаж/особисті речі, що перевищують зазначений ліміт. Перевізник залишає за собою право відхилити або кваліфікувати як вантаж, за який стягується оплата за перевезення, будь-який багаж, що перевозиться в порушення цих Умов. Перевізник не несе відповідальності за наслідки, що виникли в результаті невиконання вищевказаних вимог пасажиром.

5. Куріння заборонено, за винятком зазначених місць на поромі. За порушення заборони куріння пасажир може бути оштрафований на умовний штраф, передбачений п.10.7. Умов перевезення.

6. Повернення грошових коштів на поромі не проводиться.

7. Перевізник залишає за собою право вводити додаткові збори, такі як паливна добавка, девальваційний збір.

8. Пасажири повинні покинути каюти за півгодини до прибуття порома в порт.  Перед тим, як покинути каюту, необхідно ретельно перевірити, чи не залишилося в ній будь-яких предметів, які є власністю пасажира. Судновласник не несе відповідальності за речі, залишені в каюті.

9. Персональні дані пасажирів будуть оброблятися тільки для виконання договору перевезення відповідно до вимог Закону від 29 серпня 1997 р. (закон 2002 № 101 поз. 926 з поправками). Пасажир, купуючи послугу доставки, погоджується на обробку даних в цьому відношенні.

10. Перевізник залишає за собою право вносити зміни в розклад і прайс-лист без попереднього повідомлення, публікуючи зміни в загальноприйнятому порядку.

Контакти - Індивідуальні та групові клієнти

Контакти - Вантаж