Купити квиток

Перед подорожжю на поромі
Інформація для пасажирів

Перед подорожжю на поромі

У зв’язку з обмеженими ресурсами поромів, послуги слід бронювати після прийняття рішення про заплановану поїздку, чим раніше, тим більша гарантія наявності місць. Рекомендується бронювати всі види транспортних послуг не пізніше ніж за 24 години до запланованої дати поїздки. У разі наявності спеціальних пропозицій умовою її використання є попереднє бронювання.

Особа, яка здійснює бронювання, зобов’язана вказати імена та прізвища, дати народження (включаючи дітей та немовлят, вік дитини визначається відповідно до року народження), стать та громадянство пасажирів - на момент бронювання. Ім'я та прізвище пасажира в проїзних документах завжди має співпадати з даними пасажира в документах, що посвідчують особу.

Пасажирський квиток є підтвердженням укладення договору перевезення та оплати проїзду. Пасажирський квиток представлений у вигляді цифрового (електронного) запису в комп’ютеризованій системі продажу та бронювання, що використовується Перевізником. Пасажир зобов’язаний знати та надати номер квитка під час реєстрації на поромі.

Пасажирський квиток – це особистий квиток (він дає право перевозити лише особу (осіб), персональні дані якої вказані на квитку).

Дійсні документи, що посвідчують особу, тобто паспорт (ця вимога також стосується дітей).

Водій транспортного засобу повинен мати, незалежно від водійських прав та оригіналу реєстраційної картки, також страховий поліс, міжнародну картку допомоги на дорозі (так звану зелену карту) та зазначення країни реєстрації транспортного засобу. Відповідно до правил ЄС громадяни країн Європейського Союзу звільняються від обов’язку мати зелену карту.

У поромному терміналі на підставі дійсного документа, що посвідчує особу та номера квитка, пасажир отримує посадковий талон, який необхідно зберігати під час подорожі.

Пасажири та транспортні засоби повинні зареєструватися на реєстрації Власника не пізніше ніж за 90 хвилин до запланованого відправлення порома. Якщо цього не зробити, це може призвести до видалення зі списку пасажирів і транспортних засобів.
Пасажири, які подорожують електротранспортом, зобов'язані пройти реєстрацію не пізніше ніж за 120 хвилин до відправлення порома. Якщо зʼявитись не вчасно , це може призвести до неможливості завантаження через вимоги безпеки до перевезення таких транспортних засобів.
Реєстрація пішохідних пасажирів та моторизованих пасажирів закінчується за 30 хвилин до відправлення порома, зазначено в довідковій інформації, незважаючи на те, чи зроблено бронювання чи придбана транспортна послуга.

Так. Проте забороняється транспортувати бензин у каністрах та інших ємностях, балонах, наповнених газом пропан-бутан та іншими небезпечними матеріалами.

Пасажир, який перевозить домашню тварину зобов’язаний мати в його розпорядженні відведену каюту на поромі, а також несе відповідальність за її санітарний стан. При відсутності такої каюти перевезення домашніх тварин неможливе. Кількість таких кают обмежена. 

У громадських місцях пасажири, які подорожують з собакою, зобов’язані тримати собаку на повідку та в наморднику.

Мандрівник зобов’язаний ознайомитися з ветеринарними правилами даної країни та мати всі документи, необхідні для доставки тварини до країни призначення.

Перевізник може відмовити у перевезенні тварин, якщо їх перебування на борту, за оцінкою перевізника, вважається загрозою для безпеки пасажирів або екіпажу. У цьому випадку сплачений збір повертається.

1. У разі, якщо бронювання було завершено з наданням номера кредитної картки та авторизації платежу Оператором кредитної картки - бронювання підтверджено, а послуга придбана. Якщо ви не роздрукували квиток, будь ласка, зв’яжіться з нашими представниками в морських туристичних агентствах або на поромних терміналах.

2. Якщо бронювання не оплачено - бронювання не зареєстровано в системі - необхідно повторно зробити бронювання - онлайн або по телефону - (див. мережа продажів).

За принципом необхідності вносити зміни не пізніше 24 годин перед рейсом / дата, вказана на квитку / - така зміна можлива - будь ласка, зв'яжіться з нашими морськими туристичними агентствами або поромними терміналами.

Транспортні послуги продаються тільки на певну дату Використання транспортної послуги може бути здійснено протягом 6 місяців від початково заявленої дати поїздки, якщо в умовах спеціальних пропозицій не зазначено інше. Дата рейсу може бути змінена у вищезазначений період за умови реєстрації в комп’ютеризованій системі продажу та бронювання не пізніше, ніж за 24 години до заявленої дати подорожі. Неповідомлення про зміну протягом вищезгаданого терміну призведе до неможливості надання послуги, без права на повернення транспортної плати.

Умовою скористатися можливістю повернення квитка є реєстрація звільнення в комп’ютерній системі продажу морського перевізника та бронювання не пізніше, ніж за 24 години до початку рейсу. Виняток становлять спеціальні пропозиції, які не підлягають поверненню. При поверненні перевізник утримує 25% від чистої комісії за придбану послугу як комісію за обробку.

Відшкодування послуги, придбаної онлайн (після відрахування плати за обробку), здійснюється тільки на рахунок картки, за допомогою якої було оплачено квиток. Для цього необхідно надіслати запит на повернення (повністю або частково) придбаного квитка на адресу:zwroty@polferries.pl, вказавши такі дані: ім’я, прізвище, номер квитка та контактний телефон.

Умовою скористатися можливістю повернення квитка є реєстрація звільнення в комп’ютерній системі продажу морського перевізника та бронювання не пізніше ніж за 24 години до початку круїзу. Виняток становлять спеціальні пропозиції, які не повертаються. При поверненні транспортна компанія вираховує 25% від чистої комісії за придбану послугу як комісію за обробку.

У цьому випадку повернення коштів (після відрахування зборів за обробку) здійснюється на рахунок, зазначений власником квитка. Для цього інформацію про надіслати запит на повернення (повністю або частково) придбаного квитка на адресу:zwroty@polferries.pl, вказавши такі дані: ім’я, прізвище, номер квитка, контактний телефон, назва банку та номер рахунку, на який буде перераховано відшкодування, а також дані власника рахунку (ім’я та прізвище, адреса або, у випадку компанії, її повне найменування та адреса).

Контакти - Індивідуальні та групові клієнти

Контакти - Вантаж