Купити квиток

Під час подорожі на поромі
Інформація для пасажирів

Під час подорожі на поромі

Під час подорожі на поромі пасажирам не дозволяється перебувати в автомобілі або на борту для автомобілів. Автомобіль повинен бути залишений на ходу, мати ручне гальмо, випрямлені колеса і бути належним чином обмежений від доступу третіх осіб.

Пасажир має право без додаткової оплати перевозити багаж в салоні до 50 кг. Багаж, що перевищує вагу 50 кг, буде розглядатися як вантаж і перевозитися за договором перевезення вантажу після оплати фрахту, що стягується відповідно до чинного на певній лінії тарифу на перевезення.

На наших поромах пасажири мають можливість придбати страви в ресторані (страви за меню) або кафе - швидкі страви.

У розпорядженні пасажирів є приміщення з кріслами, де можна провести подорож. Крім того, в будь-яких інших місцях загального користування, які пристосовані для більш приємної подорожі на поромі - ресторани, паби, кафе, дискотека, магазини і т. д.

На поромах Mazovia, Cracovia, Nova Star і Wawel є можливість скористатися загальнодоступним Інтернетом під час зупинки і є можливість придбати доступ в інтернет під час рейсу. 

Ціни на товари в магазинах або послуги громадського харчування на поромах Polferries виражаються в злотих.
Платежі можуть здійснюватися також в євро.
Решта видається тільки в злотих. 

На поромах Cracovia і Nova Star у всіх каютах і на поромі Mazovia в каютах на борту 7 є розетки на 230 В з можливістю підключення до електричних приладів типу фена, ноутбука. У каютах на борту 9 є розетки з параметрами 220 В / 110 В, розташовані у ванних кімнатах (в лампах, версія підключення польська і англійська), з можливістю підключення тільки електробритви або зарядного пристрою.
На поромах m/v Balitivia і m/f Wawel в кожній каюті є можливість підключення до приладів, але з меншою силою струму, типу електробритви, зарядного пристрою. Фени можна підключати тільки до розеток в коридорах.

Для осіб з обмеженими фізичними можливостями і літніх осіб передбачена допомога в занесенні та винесенні багажу. Будь ласка, повідомте про це при реєстрації квитка або на стійці реєстрації порома.

Контакти - Індивідуальні та групові клієнти

Контакти - Вантаж