Купити квиток

Умови перевезення

Умови перевезення

ПАСАЖИРАМ НЕОБХІДНО ОЗНАЙОМИТИСЯ З УМОВАМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПАСАЖИРІВ, ЇХ БАГАЖУ ТА ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ПОРОМАХ ДО УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ. ЦІ УМОВИ Є НЕВІД'ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ ДОГОВОРУ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МІЖ ПАСАЖИРОМ І АТ "POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA" У КОЛОБЖЕЗІ, ІМЕНОВАНА НАДАЛІ "ПЕРЕВІЗНИК".

-1-
1.1. Договір перевезення означає договір, укладений Перевізником або від його імені на перевезення морем пасажира і його багажу за встановлену оплату. Ставки оплат вказані в прайс-листі. Перевізник залишає за собою право вводити додаткові збори, такі як паливна добавка, екологічний збір. Перевізник може виконувати перевезення іншим судном, ніж спочатку планувалося або зазначено в розкладі рейсів. Умови перевезення є невід'ємною частиною договору.
1.2. До договору та Умов застосовуються положення польського законодавства, Морського кодексу та міжнародні положення, зокрема Регламенту ЄС № 392/2009 та Регламенту ЄС № 1177/2010 та Афінської Конвенції про перевезення морем пасажирів та їх багажу від 13 грудня 1974 року.
1.3. Виданий іменний квиток є доказом укладення договору перевезення та оплати за перевезення. Пасажир не може без згоди Перевізника передати третій особі іменний пасажирський квиток.
1.4. Відповідно до міжнародних положень про юрисдикцію та визнання судових рішень судові справи, якщо позов поданий польським судом, будуть вирішуватися компетентним судом за місцезнаходженням Перевізника.
1.5. Багаж означає кожну річ, включаючи автомобіль, що знаходиться в розпорядженні пасажира та не є вантажем. Багаж в каюті означає багаж, який пасажир має в своїй каюті або який іншим чином знаходиться в його розпорядженні, під його опікою або контролем, включаючи багаж, який пасажир має в транспортному засобі або на ньому.
1.6. Транспортний засіб, що перевозиться за договором перевезення пасажира і його багажу, має бути допущено до руху і перетину кордону як в місці посадки, так і в місці висадки, тобто при перевезенні пасажирів, тобто, зокрема, зареєстрований у відповідному управлінні. Транспортні засоби, що не відповідають вищевказаним умовам, можуть перевозитися Перевізником тільки за договором перевезення вантажу.
1.7. За перевезення домашніх тварин стягується додаткова оплата. Пасажир, що перевозить тварин, зобов'язаний викупити всю спеціальну каюту для свого розпорядження т відповідає за її санітарний стан.
У спеціальній каюті можуть розміститися максимум 2 домашні тварини. При відсутності таких кают перевезення тварин неможливе. Пасажир зобов'язаний ознайомитися з ветеринарними правилами країни і мати всі документи, необхідні для ввезення тварини в країну призначення.
У громадських місцях пасажир, який подорожує з твариною, зобов'язаний тримати собаку на повідці та в наморднику. Не дотримання вищевикладеного підлягає грошовому штрафу*
1.8.  Пасажир має право без додаткової оплати перевозити багаж в каюті до 50 кг. Багаж, що перевищує вагу 50 кг, буде розглядатися як вантаж і перевозитися за договором перевезення вантажу після оплати фрахту, що стягується відповідно до чинного на певній лінії тарифу на перевезення. Пасажир несе відповідальність за інформування перевізника про багаж/особисті речі, що перевищують зазначений ліміт. Перевізник залишає за собою право відхилити або кваліфікувати як вантаж, за який стягується оплата за перевезення, будь-який багаж, що перевозиться в порушення цих Умов. Перевізник не несе відповідальності за наслідки, що виникли в результаті невиконання вищевказаних вимог пасажиром.
1.9. Перевізник, його представництва та екіпаж не несуть відповідальності за втрачені пасажиром речі. Речі, знайдені в місцях громадського користування, власника яких не можна визначити, будуть протягом 3 місяців з моменту знайдення віддані для зберігання до Повітового Староства в Колобжезі (Повітове Староство в Колобжезі, Бюро знахідок, Плац Ратушови, 1, 78-100 Колобжег) (Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu Biuro Rzeczy Znalezionych, Plac Ratuszowy 1, 78-100 Kołobrzeg). Це не стосується посвідчення особи або паспорту, а також речей, на зберігання яких потрібен дозвіл, зокрема зброї, боєприпасів, вибухових речовин, які будуть негайно передані найближчому відділенню поліції. 

-2-
2.1. Пасажир має право використовувати придбану послугу з перевезення протягом 6 місяців з первісно оголошеної дати першої поїздки, якщо інше не передбачено умовами пропозиції. Дата перевезення може бути змінена протягом зазначеного періоду, якщо зареєстровано зміни в комп'ютерній системі продажів і бронювання не пізніше, ніж за 24 години до зареєстрованої дати подорожі. Після закінчення 6 місяців квиток втрачає дійсність без права повернення оплати за невикористане перевезення, якщо інше не передбачено умовами пропозиції.
2.2. Зміни у квитку підлягають оплаті за винятком першої зміни. Оплата не стягується при зміні вартості квитка.
2.3. При бронюванні всієї каюти пасажир зобов'язаний оплатити всі ліжка, навіть якщо в салоні проживає менше людей, ніж місць.
2.4. Пасажир може відмовитися від всієї або частини перевезення зі збереженням права на часткове відшкодування плати за умови реєстрації відмови в комп'ютерній системі продажів і бронювання не пізніше, ніж за 24 години до початку рейсу. При поверненні оплати Перевізник віднімає оплату за обробку. Подальша відмова пасажира від договору або його нездатність прибути на судно в призначений час до початку поїздки не є підставою для відшкодування внесеної оплати за перевезення. 
2.5. У разі продажу перевезення, заснованого на рахунку-фактурі ПДВ, повернення оплати відбувається тільки в місці виставлення рахунку-фактури ПДВ, а при іншому продажу (квитанція) повернення оплати відбувається в місці покупки перевезення, в Морському туристичному агентстві Polferries, на поромних терміналах або з юридичною адресою Перевізника. Повернення коштів на поромі не здійснюється.

-3-
3.1. Відповідальність Перевізника поширюється тільки на час перевезення Пасажира і його багажу на судні, що експлуатується Перевізником.
3.2.  Перевізник не несе відповідальності за шкоду, заподіяну в результаті затримки в перевезенні Пасажира і його багажу, за винятком випадків, коли це відбувається з його вини.
3.3. Перевізник не несе відповідальності за будь-які події та послуги, що надаються на суші до входу на судно, а також після виходу з судна.
3.4. Перевізник не несе відповідальності за збитки, пов'язані із затримкою прибуття/відправлення поромів в порту, скасовані рейси або прибуття в порти, що відрізняються від планованих, і в разі технічних проблем або форс-мажору, наприклад, поганих погодних умов та інших факторів, що не залежать від Перевізника.

-4-
4.1. Пасажири і транспортні засоби повинні пройти реєстрацію у судновласника не пізніше ніж за 90 хвилин до запланованого відправлення порома.
Реєстрація пасажирів для піших пасажирів і пасажирів з автомобілями закінчується за 30 хвилин до відправлення порома. Перевізник не гарантує перевезення пасажирів і транспортних засобів у разі звернення для реєстрації та завантаження пізніше, ніж зазначено в інформації, незважаючи на бронювання або купленої послуги перевезення без можливості повернення коштів.
4.2. Пасажир при реєстрації на поромному терміналі зобов'язаний вказати дійсний номер квитка і пред'явити дійсні документи, що засвідчують особу (посвідчення особи або паспорт).
4.3. Пасажир зобов'язаний дотримуватися порядку, що діє на судні і поромному терміналі, виконувати всі розпорядження, постійні і спеціальні, що видаються персоналом терміналу і капітаном або уповноваженими членами екіпажу. Пасажир може бути затриманий в окремому приміщенні, якщо він порушує порядок або загрожує безпеці інших пасажирів і судна. У зв'язку з розміщенням пасажира в ізольованому місці з пасажира буде стягуватися грошовий штраф *.
4.4. Перевізник має право відмовити у вході на пором Пасажира, незважаючи на оплачене перевезення, якщо він своєю поведінкою може призвести до порушення порядку на судні або створює небезпеку для себе та інших пасажирів.
4.5. Пасажир зобов'язаний сплатити витрати за шкоду, заподіяну його поведінкою під час подорожі поромом.
4.6. Перевізник має право відмовити в перевезенні особі, яка не вказала дійсний номер квитка, не фігурує в квитку як пасажир або не має необхідних документів.
4.7. Перевізник може відмовити Пасажиру в перевезенні, якщо його стан здоров'я, психічний або фізичний стан викликає сумніви з приводу безпечного перевезення морем.
Перевізник рекомендує хворим пасажирам, особливо тим, що страждають хронічними захворюваннями, провести відповідну медичну консультацію перед морською подорожжю.
4.8. На поромному терміналі на підставі дійсного документа, що засвідчує особу (посвідчення особи або паспорт) і номера квитка пасажир отримає посадковий талон, який необхідно зберегти протягом всієї поїздки на поромі. Пасажир, який не має посадкового талона, не буде відправлений на посадку, а Перевізник не несе відповідальності за наслідки такого інциденту.
4.9. Особи молодше 17 років можуть подорожувати тільки в супроводі дорослого. Діти до 7 років можуть користуватися загальним місцем в каюті разом з опікуном.

-5-
5.1. Оплату за додаткові послуги, крім перевезення на судні, а також збори, накладені на пасажира органами влади або портовою владою, несе Пасажир, і в разі її покриття Перевізником, Перевізник має право вимагати її відшкодування від Пасажира.
5.2. Пасажир, який був затриманий владою в порту відправлення або в порту призначення з причин, що лежать на його боці, не має права вимагати від Перевізника відшкодування сплаченої оплати за перевезення і несе відповідальність перед Перевізником за всі витрати, понесені Перевізником у зв'язку з таким затриманням.
5.3. У разі прийняття владою рішення, що перешкоджає висадці на берег (візові або інші міркування), пасажир зобов'язаний оплатити зворотний проїзд на судні.

-6-
6.1. Під час подорожі на поромі пасажирам не дозволяється перебувати в автомобілі або на борту для автомобілів. Автомобіль повинен бути залишений на ходу, мати ручне гальмо, випрямлені колеса і бути належним чином обмежений від доступу третіх осіб.
6.2. Транспортні засоби завозяться на борт і вивозяться з борту пасажиром-водієм.
6.3. Початок і порядок завантаження/розвантаження транспортних засобів і спосіб їх розміщення на борту для автомобілів повністю залежать від рішення Старшого офіцера.   Керуючий транспортним засобом зобов'язаний дотримуватися попереджувальних та інформаційних знаків, розміщених на борту для автомобілів, а також вказівок бортового екіпажу, а в разі сумнівів звернутися за інформацією до Старшого офіцера. Перевізник не несе відповідальності за шкоду, заподіяну під час навантаження і розвантаження водіями інших транспортних засобів.
6.4. Куріння тютюну та електронних сигарет заборонено, за винятком призначених для цього місць на поромі. У разі порушення Пасажиром заборони на куріння в місці, не призначеному для цього, він зобов'язаний виплатити грошовий штраф * . У разі, якщо збиток перевищить обумовлений договірний штраф, Перевізник буде вимагати відшкодовувати подальшу компенсацію на загальних підставах. Компетентним судом для розгляду скарг, що випливають з порушення заборони на куріння тютюну в місці, не призначеному для цього, є суд за місцезнаходженням Перевізника.

-7-
7.1. Відповідальність Перевізника щодо Пасажира і його багажу регулюється положеннями Морського кодексу від 18 вересня 2001 року та відповідними положеннями міжнародного права, включаючи положення Афінської Конвенції 1974 року зі змінами, що містяться в Протоколі 2002 року до цієї Конвенції про перевезення морем пасажирів та їх багажу (далі "Конвенція").
7.2. Перевізник та його Агенти мають право використовувати всі пільги, права та обмеження, надані Конвенцією, що визначає умови перевезення пасажирів та багажу морським шляхом та обмежує відповідальність Перевізника на підставі смерті, тілесних ушкоджень та розладу здоров'я (ст. 7), втрати та/або пошкодження багажу з транспортними засобами включно (ст.8) і містить спеціальні положення про цінності (ст. 8). 5).
7.3. Перевізник не несе відповідальності за втрату або пошкодження грошей, цінних паперів, творів мистецтва та інших цінностей, якщо вони не були передані Перевізнику на депозит. Відповідальність Перевізника обмежена. Перевізник стягує оплату в розмірі 1% від заявленої вартості предметів.
7.4. У разі тілесних ушкоджень або розладу здоров'я пасажир зобов'язаний, по можливості, негайно повідомити Перевізника про випадок, що викликав це. Крім того, Пасажир зобов'язаний повідомити про свою вимогу Перевізнику в письмовому вигляді не пізніше п'ятнадцяти днів з дня висадки з судна. Передбачається, що пасажир, який не виконав покладені на нього обов'язки, завершив подорож цілим і неушкодженим.
7.5 За збитки, понесені в результаті смерті або шкоди пасажиру, а не заподіяні в результаті аварії на судні, Перевізник несе відповідальність, якщо випадок, який став причиною збитків, виник з вини або необережності перевізника. Обов'язок доведення провини або недбалості Перевізника лежить на потерпілому.
7.6. У разі пошкодження багажу Пасажир повинен повідомити Перевізника або його агента в письмовій формі :
a) у разі видимого пошкодження багажу:
- щодо багажу в каюті - до або під час висадки пасажира
- щодо будь-якого іншого багажу - до або під час передачі його пасажиру
б) у разі пошкодження багажу, яке не видно, або втрати багажу – протягом 15 днів з дня висадки з судна або отримання багажу, або з дня, коли така передача багажу перевізником повинна була відбутися.
У разі, якщо пасажир не дотримується положень цієї статті, передбачається, що він отримав свій багаж неушкодженим, якщо не було доведено інше.
7.7. Позов про відшкодування з приводу смерті або тілесних ушкоджень або розладів здоров'я Пасажира може бути пред'явлений проти Перевізника тільки на умовах, встановлених Афінською Конвенцією.

* Розмір договірних штрафів вказано на www.polferries.pl і на поромах.

Контакти - Індивідуальні та групові клієнти

Контакти - Вантаж