Купити квиток

Юридичні застереження
Інформація для пасажирів

Юридичні застереження

АТ "Polska Żegluga Bałtycka" (POLFERRIES) інформує про те, що дані, які містяться на цих веб-сайтах і посиланнях на інші сайти, не є, за змістом цивільного права, пропозицією, а служать тільки інформаційним цілям. 
POLFERRIES не несе ніякої відповідальності за точність, актуальність і повноту представлених продуктів або відомостей, розміщених на цьому веб-сайті і посиланнях на інші сайти.

POLFERRIES не несе ніякої відповідальності за будь-який збиток, який є результатом використання або спирання на цю інформацію. Ризик використання цього веб-сайту несе тільки Користувач. 
Перш ніж робити будь-які дії на основі інформації, що міститься на сторінках цього сайту, необхідно спочатку перевірити її, зв'язавшись з місцевим офісом POLFERRIES або уповноваженим Агентом.

Всі права на цілий вміст веб-сайту POLFERRIES захищені. Жодна частина сайту не може бути скопійована повністю або частково в комерційних цілях, передана в електронному вигляді або іншим чином, змінена, представлена у вигляді посилання або використана без попередньої письмової згоди POLFERRIES.

При бронюванні квитка через цей сайт покупець заявляє, що ознайомився з чинними умовами перевезення.

АТ "Polska Żegluga Bałtycka" залишає за собою право змінювати вищевказані застереження і виключати відповідальність в будь-який довільно обраний термін.

Copyright 2004 АТ "Polska Żegluga Bałtycka"

Контакти - Індивідуальні та групові клієнти

Контакти - Вантаж